Road-Racing DK

Road-Racing DK

Medlemmer: 43
Forside Forum Medlemmer Annoncer MC-er
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Græsslåning + små klip af busk 600 kr.
  • Fræse havestykke 1.625 kr.
  • Vinduespudsning inde og ude 700 kr.
  • Sætte 2 lamper til og hænge dem op. 1.000 kr.
  • Hjælp til hænge tv op , har forsøgt selv , men det mislykkedes lidt . . derfor brug for hjælp til at rette på det . Har ikke boremaskine eller skruemaskine og det er murstensvæg . 300 kr.
  • Rem hoppet af havetraktor 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  GP
  • #1   3. maj 2008 Tak... smiley

  • #2   3. maj 2008 Og hvad så!... smiley

    Vi skal bare ud og se Super Challenge i weekenden.... Æv Bæv...


  • #3   3. maj 2008 Naaa, det var da meget sjovt. Men det er bare ikke det samme, naar man ikke selv skal koere, eller i det mindste er i pitlane.

    Men fuuuuuck hvor er der skrald paa de maskiner. Kava og Suz lyder helt vildt hoejt. Duc'erne har deres helt egen lyd, lidt som en vred hummlebi. Hondaerne lyder som om de har daemper paa.

    Det var sjovt at hoere hvordan TCen virker paa Repsol Hondaerne, det var meget tydligt at der blev slukket for noget taending for at holde baghjulet i asfalten.

    Naaa ja, og saa er de sku godt nok en gang helte, alle sammen, de koere fuldstaendigt sindsygt, selv de "langsomme" af dem.


Kommentér på:
GP

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce