Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Ophængning af spisebordslampe i betonloft i 800 kr.
  • Installation af lamper 1.000 kr.
  • Setter op 4 loft lamper 650 kr.
  • Samling af havestol 300 kr.
  • Fjernelse af ukrudt og oprydning af blade 500 kr.
  • Skærer bar stole Ben i sort metal 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hjelm Nolan
  • #1   4. apr 2012 Jeg har min tredie Nolan (N-103) og har været ganske godt tilfreds med dem alle. Meget hjelm til prisen + god pasform og kvalitet.

  • #2   4. apr 2012 Jeg har læst at der er lidt ekstra støj , men jeg har i mange år brugt ørepropper og flip up hjelme støjer vel general mere og jeg vil ikke bruge 4-5000 kr på hjel da jeg har kørt i mange år og idag max kører 2 -3000 km på en sommer

  • #3   4. apr 2012 Vær opmærksom på, at der netop er kommet en ny Nolan N104

  • #4   5. apr 2012 Har næsten lige købt en Nolan N85, og den er jeg allerede ret glad for. Jeg kommer fra en HJC. Vinden er mere en hvislen end rumlen i Nolan,'en, og vinden kan godt larme lidt i den lille luge til det dér bluetooth sjov. Støjniveauet er dog nogenlunde det samme vil jeg mene. Min Nolan sidder en del bedre, men jeg fik så også en XL hjelm med L kindpuder, så den passede mig bedst samlet set.



  • #6   5. apr 2012 N-104 er god og dejlig "lille" af en flip-op hjelm. Støjsvag og fin pasform.

Kommentér på:
Hjelm Nolan

Annonce