{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
909 visninger | Oprettet:

Hjælp iPhone / iPod afspiller {{forumTopicSubject}}

Jeg var i toysrus idag og de har så denne her highschool musical iPod afspiller til 50 kr, det er et pengeskab med radio ur og så den iPod stand til afspilning. Da jeg samtidigt mangler en lader i soveværelset, har et dumt ur der lyser for meget når man skal sove, og ville gerne kunne sætte lidt musik , var det jo helt oplagt at købe den.
Har nu sat den til, iPhone starter med at sige udstyr ikke er kompatibelt, og oplader ikke er kompatibel , men så kan man starte musikken på selve afspiller, styre vol op ned frem tilbage sluk tænd osv, fuldstændigt som den skal, men den vil ikke lade.
Er det min iPhone der er for smart ? At den kan mærke uoriginal opladeren, eller hvad, for iPod han godt oplades i afspilleren.
For de 50 kr kan den sagtens anbefales spiller rigtigt godt.
Håber der er et klogt hoved.
Thomas


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af 4 hylder 1.200 kr.
  • Fixing shower temperature valve 999 kr.
  • Reparation af vaskemaskiner 1.199 kr.
  • Opsætning af lampe 1.000 kr.
  • Hængt en hængekøje op, to billeder, to “platter” og sidst men ikke mindst et skab op på toilettet. ” 1.600 kr.
  • VVS. Montering af blandingsbatteri og udskiftning af 2 stop ventiler. 1.500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hjælp iPhone / iPod afspiller
Kommentér på:
Hjælp iPhone / iPod afspiller

Annonce